Stīgošana - Badmintons
Skip to content
Home » Stīgošana

Stīgošana

Kā tas notiek?

Stīgošana notiek ar diviem moderniem un jauniem Babolat stīgojamo PERF un  STAR-5 aparātiem. Jūsu tenisa rakete tiks iestīgota 20 minūšu laikā. Piedāvājumā ir vairāk kā 15 stīgu veidu, kā arī neierobežota iespēja stīgas miksēt.

Mēs palīdzēsim!

Ja arī paši nezināt, kuru no stīgu modeļiem izvēlēties, atnākot uz veikalu un aprunājoties ar stīgotāju, atradīsim tieši Jums vispiemērotāko stīgojumu, atkarībā no Jūsu vēlmēm, spēles stila, raketes utt.

– Pēc stīgošanas, nomērīsim jūsu stīgas uz speciāla aparāta- RDC, un pēc tam jebkurā brīdī varēsiet pārbaudīt, kādu daļu no sprieguma stīgas ir zaudējušas, un precīzi zināsiet, kad ir laiks stīgas atkal pārstīgot.

– Uz raketes uzlīmēsim uzlīmīti, uz kuras būs uzrakstīts stīgošanas datums, stīgu nosaukums un spriegums, lai pēc kāda laika, kad atkal vajadzēs mainīt stīgas, jūs un mēs zinātu, kas bija iestīgots iepriekš, un ko gribētos pamainīt.

Par mums:

Babolat jau  vairākus gadus nodrošina rakešu stīgošanas servisu Deivisa Kausa un Fed Kausa dalībniekiem Latvijā. Nodrošinām stīgošanas servisu Latvijas vīriešu un sieviešu izlasēm, kā arī Vācijas, Ukrainas un citu valstu izlasēm. Esam stīgojuši visu pašmāju labāko spēlētāju raketes: Ernesta Gulbja, Anastasijas Sevastovas, Aljonas Ostapenko, Anda Juškas, Denisa Pavlova, Mārtiņa Podžus, Miķeļa Lībieša, Diānas Marcinkēvičas u.c. raketes. Babolat veikala stīgotāji ir apmācīti pie viena no pasaules labākajiem un pieredzējušākajiem stīgotājiem: Lucien Nogues no Francijas, kā arī pie “Roland Garros” galvenā stīgotāja Dieniel Taverna.  2019.gada augustā Babolat stīgotāji nodrošināja stīgošanas servisu WTA “Baltic Open” sacensībās, stīgojot raketes Latvijas labākajām tenisistēm, un tādām spēlētājām kā Garcia, Potapova, Pliskova un citas.

Stīgošanas serviss atrodas:Rīgā, Cēsu ielā 31, “Barons Kvartālā” un Liepājā: Liedaga iela 7, LOC tenisa halle.

Apskatīt kartē

BADMINTONA STĪGOŠANA

NosaukumsCena (stīgas + darbs)Apraksts
ifeel 66€ 15.00Izgatavota no daudziem sīkiem pavedieniem, kas pārklāti ar izturīgu apvalku. Īpaši palielina sitiena jaudu un komfortu. Biezums: 0,66mm
ifeel 68€ 14.00Izgatavota no daudziem sīkiem pavedieniem, kas pārklāti ar izturīgu apvalku. Ideāls balanss starp stīgas jaudu un izturību. Biezums: 0,68mm
ifeel 70 € 14.00Izgatavota no daudziem sīkiem pavedieniem, kas pārklāti ar izturīgu apvalku. Izturīgākā no profesionālajām stīgām. Ieteicama jauniešiem un amatieriem. Biezums: 0,70mm
Stīgošana ar Jūsu stīgām€ 7.00Ar Jūsu izvēlētām stīgām.