Babolat_flag

Tourna Grips- oriģinālais gaiši zilais overgrips, tā ir profesionāļu izvēle!
Tourna Gripu ir izmantojuši vai izmanto tādas pasaules tenisa zvaigznes kā: Ernests Gulbis, Endijs Murejs, brāļi Brajeni, Endijs Rodiks, Fernando Gonzaless, Marija Šarapova, Dināra Safins, Venusa Viljamsa, Pīts Samprass, Andrē Agasi, un tā ir tikai neliela daļa. Tourna Grip ir piemērots badmintonam tik pat labi kā tenisa.

 

Šie spēlētāji spēlē visaugstākajā līmenī, un arī no sava inventāra sagaida visaugstāko kvalitāti, tieši tāpēc viņi izvēlas tieši Tourna Grip nevis kādu citu ražotāju overgripus. Tie ir labi pamanāmi, skatoties kādu augsta līmeņa turnīru, ieraudzīsiet gaiši zilos overgripus uz spēlētāju raketēm.

Tourna Grip atšķirībā no citiem overgripiem labāk uzsūc mitrumu, līdz ar to nepaliek slapjš un neslīd. Kad spēle iet punkts punktā, tad pēdējais, par ko Jums vajadzētu uztraukties ir slīdošs raketes rokturis.

Tourna Grip ir sausais overgrips, tas ir izgatavots no augstākās klases materiāliem, un tā slepenā sastāvdaļa, ir kāds dabīgs materiāls, taču tas ir ražotāju noslēpums. Tourna Grip tika izgudrots 1997.gadā ASV, un tur to ražo arī vēl šodien.

Tourna Grip var izmantot ne tikai tenisa, bet jebkura rakešu sporta pārstāvji- badmintona, skvoša, raketbola, spīdmintona utt. Tourna Grip pieejami savā oriģinālajā gaiši zilajā krāsā, iepakojumos pa 3, 10 vai 30 overgripiem.

Tourna Tac ir izgatavots no tādiem pašiem materiāliem kā Tourna Grip, taču šis overgrips ir lipīgs, mitruma uzsūcošs un izturīgs. Tourna Tac pieejami ne tikai zilā, bet arī baltā un rozā krāsā, iepakojumos pa 3, 10 vai 30 overgripiem.

Pieteikties jaunumiem