Babolat_flag

Air Shuttle- unikāls volāniņš spēlēšanai brīvā dabā

Izmanto pēdējo iespēju uzspēlēt badmintonu brīvā dabā! Babolat veikalos Rīgā un Liepājā šobrīd var iegādāties "Air Shuttle" jauno volāniņu. Tas ir īpaši radīts spēlēšanai brīvā dabā!

Ja iepriekš vējš ir bijis viens no galvenajiem iemesliem, kas atturējis no badmintona spēlēšanas brīvā dabā, tad šogad beidzot tam ir rasts risinājums. Tagad badmintonu varēsi spēlēt pie jūras, pagalmā vai pļavā jebkurā laikā. Šogad ir izstrādāts jauns un unikāls āra badmintona volāniņš "Air Shuttle", kuru vējš praktiski neietekmē. Tam ir unikāla forma, un salīdzinot ar standarta volāniņu, šis ir nedaudz smagāks.

Nāc uz kādu no Babolat veikaliem Rīgā vai Liepājā un paspēj izmēģināt jauno volāniņu vēl šovasar!

Volāniņi "Air Shuttle"
Iepak. 3gab.
Cena: 12EUR


Air Badminton 

Kopā ar jauno "Air Shuttle" volāniņu Starptautiskā Badmintona Federācija ir radījusi arī jaunu badmintona spēles paveidu- "Air Badminton", kas pielāgots tieši spēlēšanai ārā.

 

"AirBadminton noteikumi ir līdzīgi mums jau zināmajiem badmintona noteikumiem, taču ir arī dažas atšķirības. Pludmalē varēs spēlēt ne tika vienspēles un dubultspēles, bet būs iespēja spēlēt trīs pret trīs. Tīkla augstums ir nemainīgs, bet atšķirība būs tā, ka 2 metri pie tīkla būs "mirusī zona", tādējādi pludmalē vairāk dominēs spēcīgāki sitieni, vairāk gremdes, nevis māņsitieni, kā tas ir tradicionālajā badmintonā."

Informācija par noteikumiem no "Latvijas Badmintona federācijas", www.badminton.lv.

 

 

Pieteikties jaunumiem