Babolat_flag

Babolat- labākās raketes sacensību līmeņa spēlētājiem

Babolat ir līderis badmintona rakešu tehnoloģiju izstrādē, un arī 2017. gadam ir sagatavotas jaunas inovācijas, kas vēl vairāk uzlabos spēlētāju rezultātus. Visas tehnoloģijas ir unikālas un patentētas, un neko līdzīgu neatradīsiet neviena cita ražotāja badmintona raketēs.

Tehnoloģijas

MetricFlex- katrai raketei ir divas dažādas cietības. Vienā virzienā rakete ir elastīgāka, kas dos papildus spēku, tajā pašā laikā otrā virzienā rakete būs citāka, kas ļaus šim spēcīgajam sitienam nodrošināt arī precizitāti.

Slim T- samazināts kāta un galvas savienojuma punkts, kas par 11% samazina gaisa pretestību sitiena brīdī, un ievērojami uzlabo sitiena spēku.

GT- svarīgākajos raketes puntos ir iestrādātas volframa šķiedras, kas ir 2x cietākas par grafītu, un padara raketi ne tikai stabilāku, bet arī iztuīgāku pret triecieniem.

Shaft 6.5- tievākais badmintona raketes kāts pasaulē. Izcila aerodinamika, kas uzlabo sitiena spēku par vairāk kā 12%.

20x21- samazināts stīgu skaits, kas ļauj uzgriezt volāniņu par 8% vairāk, līdz ar to tas straujāk zaudēs savu augstumu, un apgrūtinās pretinieka spēli.

Kā izvēlēties sev piemērotāko raketi?

Svars- viens no galvenajiem parametriem, pēc kā izvēlēties raketi. Smagāka rakete dos lielāku spēku, taču ar to būs grūtāk manevrēt un reaģēt uz pretinieka uzbrukumiem. Smagākās uzbrukuma raketes parasti ir svarā no 85g-89g, universālas raketes ir no 82g-85g un vieglākās aizsardzības raketes ir no 74g līdz 82g. Papildus jāņem vērā, ka smaga rakete radīs papildus slodzi uz spēlētāja rokām, pleciem, elkoņiem un plaukstas locītavu un var izraisīt nevajadzīgas traumas. Tāpēc tās ieteicams izvēlēties spēlētājiem ar trenētām rokām un pieredzi badmintona laukumos. Visbiežāk vīrieši izvēlas vidējas vai smagas raketes, bet sievietes vieglas vai vidējas.

Balanss- jāņem vērā kopā ar raketes svaru. Balanss norāda, kā novirzīts raketes svara viduspunkts. Jo tas vairāk novirzīts uz galvu, jo rakete liksies smagāka un sitiens būs spēcīgāks. Piemēram 82g smaga rakete ar balansu uz galvu pēc sajūtām būs smagāka un sitiens būs spēcīgāks, kā 84g smaga rakete, kurai balanss novirzīts uz rokturi.

Cietība- otrs svarīgākais parametrs raketes izvēlē. Katra sitiena brīdī rakete ieliecas, un sitiena beigu daļā atgriežas savā sākotnējā formā, tā dodot papildus jaudu. Jo spēcīgāks un ātrāks ir spēlētāja rokas vēziens sitiena brīdī, jo cietāku raketi ieteicams izvēlēties. Vājāka sitiena īpašnieki cieto raketi nemaz neielocīs vai ielocīs tikai nedaudz, neizmantojot raketes pilnu potenciālu. Babolat X- Feel sērija ir cietākā no visām Babolat sērijām, bet Satelite sērija būs nedaudz elastīgāka. Babolat unikālā MetricFlex tehnoloģija ar 2 dažādām cietībām ļauj dažādu sitienu laikā raketei ielocīties atšķirīgi, tā radod gan jaudu, gan sitiena stabilitāti un precizitāti.

Materiāli un tehnoloģijas- ļoti svarīgs faktors, kas jāņem vērā izvēloties raketi. Vienkāršākajās raketēs (līdz 20EUR) tiek izmantots alumīnijs, kas ir lētāks materiāls, taču ir salīdzinoši smags un nepavisam nav elastīgs, un nekādā veidā neuzlabo spēlētāja sitienus un sajūtas spēles laikā. Pamata materiāls sacensību līmeņa badmintona raketēm ir grafīts jeb angliski- carbon. Šis materiāls ir vieglāks un elastīgāks, sniedzot spēlētājiem papildus jaudu un komfortu. Augstākā līmeņa raketēs (Babolat N- Tense, Satelite un X- Feel) papildus grafītam iestrādātas arī volframa šķiedrs, kas raketi padara vēl stabilāku, precīzāku un izturīgāku. Ja iepriekš pieminētajiem fizikālajiem parametriem vienmēr ir savi plusi vai mīnusi (piemēram smagāka rakete dod stiprāku sitienu, bet vieglāka rakete dos labāku precizitāti), tad materiāli un tehnoloģijas tikai uzlabo šos parametrus. Piemēram Babolat Satelite Lite rakete, kas sver 84g  būs jaudīgāka par konkurentu raketi, kas sver 86g, jo raketē iestrādātās tehnoloģijas uzlabo esošos fizikālos parametrus, tajā pašā laikā rakete joprojām sver 84g, un būs viegli manevrējama. Tieši tehnoloģijas un materiāli ir arī viens no galvenajiem rādītājiem, kas nosaka raketes cenu.

Precīzu raketes veiktspēju var novērtēt, tikai ņemot vērā visus parametrus kā vienu kopumu. Mēs esam apkopojuši visus šo parametrus, un pie katras raketes pievienojuši grafiku, kas parāda, vai rakete būs vairāk vērsta uz jaudu un uzbrukumu, vai tomēr manevrētspēju un precizitāti. X-Feel un Satelite sērijas būs piemērotas sacensību līmeņaspēlētājiem ar badmintona iemaņām. N- Tense un i-Pulse ir augstākā līmeņa amatieru raketes, kas domātas spēlētājiem, kas spēlē sacensībās, taču ne A grupā, kā arī prasmīgiem jauniešiem līdz 16 gadu vecumam. Prime un First būs piemērotas spēlētājiem, kas tikai nesen sākuši savas gaitas badmintonā, bet Speedliter un Explorer sērijas vairāk piemērotas spēlēšanai brīvā dabā nekā treniņos vai sacensībās.

X- Feel sērija

badmintona rakete Babolat X- Feel badmintona rakete Babolat X- Feel badmintona rakete Babolat X- Feel badmintona rakete Babolat X- Feel
 X- Feel Blast X- Feel Power X- Feel Essential X- Feel Lite
 Svars: 88g  Svars: 86g  Svars: 84g  Svars: 82g
 Balanss: uz galvu  Balanss: uz vidu  Balanss: uz vidu  Balanss: uz rokturi
 Cietība: ultra cieta  Cietība: ļoti cieta  Cietība: vidēji cieta  Cietība: vidēja
 Cena: 170EUR  Cena: 170EUR  Cena: 165EUR  Cena: 165EUR
       

 Satelite sērija

badmintona rakete Babolat Satelite badmintona rakete Babolat Satelite badmintona rakete Babolat Satelite badmintona rakete Babolat Satelite
Satelite Blast Satelite Power Satelite Essential Satelite Lite
Svars: 89g Svars: 87g Svars: 85g Svars: 84g
Balanss: uz galvu Balanss: uz vidu Balanss: uz vidu Balanss: uz rokturi
Cietība: cieta Cietība: vidēja Cietība: elastīga Cietība: vidēja
Cena: 139EUR Cena: 135EUR Cena: 131EUR Cena: 125EUR
       

 

badmintona rakete Babolat Satelite badmintona rakete Babolat Satelite badmintona rakete Babolat Satelite
Satelite Touch Satelite Gravity 78 Satelite Gravity 74
Svars: 80g Svars: 78g Svars: 74g
Balanss: uz rokturi Balanss: izteikti uz rokturi Balanss: izteikti uz rokturi
Cietība: elastīga Cietība: vidēja Cietība: vidēja
Cena: 110EUR Cena: 109EUR Cena: 109EUR
     

Visu Babolat rakešu piedāvājumu varat apskatīt katalogā

Raketes varat iegādāties Rīgā, Babolat veikalā Cēsu ielā 31. Precīza kontaktinformācija atrodama šeit.

 

 

 

Pieteikties jaunumiem