Babolat_flag

Jaunie Babolat Shadow Tour 2016 badmintona apavi

 

Babolat Shadows Tour 2016 badmintona apavi ir iekštelpu apavi, kas ir vislabākā izvēle jebkuram badmintona spēlētājam. Dēļ zolēs iestrādātās Michelin tehnoloģijas, tām ir īpaši laba saskarsme ar zemi un laukumu. Apavi ir īpaši viegli, bet piedāvā lielisku atbalstu kājai, it īpaši apkārt potītei. Vislabākā apavu izvēle badmintona vai skvoša spēlētājiem.
 
 Šīs sezonas Babolat Shadow Tour 2016 badmintona apaviem ir veikti daudzi uzlabojumi. Salīdzinot ar Shadow 2, iepriekšējā gada modeli, ir uzlabota amortizācija lielākai trieciena absorbcijai un labākai kustības uzsākšanai.
Turklāt, Babolat  ir pievienojuši papildus aizsardzību, izmantojot mīkstinošu aizsargtehnoloģiju pret nobrāzumiem / uzlabota aizsardzība un pastiprinājumi.

Vīriešu modelis:

shadow man

Sieviešu modelis:

shadow women

Babolat badmintona apavu tehnoloģijas:

DSC Tech – A Bi Density- apavu zole labākai trieciena absorbcijai un kustības uzsākšanai

Active Sculpture – trīsdimencionāls satvēriens eksplozīvām kustībām un pēkšņai kustības apturēšanai, radīts kopā ar Michelin

Michelin OCS – Babolat ārējās zoles ir īpaši radītas, lai sniegtu spēlētājiem visaugstāko kvalitāti ilgākā laika periodā – radītas kopā ar Michelin izpētes un attīstības departamentu.

Sānu pastiprinājumi – lai sniegtu papildu atbalstu un izturību

 

Pasteidzies un nenokavē sev modeli vai krāsu!

 

Babolat  veikals atrodas- Barons kvartāls, Cēsu iela 31!

 

Darba laiks:
Darba dienās: 10:00-19:00
Sestdienās: 10:00-16:00
Svētdienās: slēgts

 

Veikala telefons: 29477903

 

 

Pieteikties jaunumiem