Babolat_flag

Gada balva Arnim Šeferam

 20.novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē sumināja Rīgas labākos interešu izglītības pedagogus un audzēkņus, pasniedzot Gada balvas par sasniegumiem un ieguldījumu interešu izglītībā.

Nominācijā „Par ieguldījumu interešu izglītībā" balvu pasniedza Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils" badmintona trenerim Arnim Šeferam – interešu izglītības pedagoģiskajam darbiniekiem par izcilu darbu ar bērniem un jauniešiem, kā arī par teicamiem rezultātiem pasākumu organizēšanā un metodiskajā darbā.

Jau kopš 1985.gada Rīgas interešu izglītības skolotāju saimē atrodas badmintona pulciņa skolotājs Arnis Šefers. Viņš 30 gadu laikā ir sagatavojis gan Latvijas, gan Baltijas badmintona čempionus. Tie ir ap 100 Latvijas čempioni, ap 20 Baltijas čempioni, vairāku starptautisko kausu ieguvēji. Viņa audzēkņi ir bijuši 1., 2., 3.vietu ieguvēji gan sieviešu, gan vīriešu, gan meiteņu junioru un zēnu junioru dubultspēlēs, individuālajās un jauktajās spēlēs. A.Šefera trīs audzēkņi šovasar pārstāvēja Latvijas badmintonu 1. Eiropas spēlēs Baku, Azerbaidžānā. A.Šefers rīko Olimpisko dienu Olimpiskajā Sporta centrā, vairākas reizes ir rīkojis Latvijas Olimpiādi badmintonā. Skolotājs sadarbojas ar sportu atbalstošām organizācijām, ar Latvijas Badmintona federāciju, ir vadījis seminārus par sporta nodarbībām, bijis vieslektors Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijā. A.Šefera ieguldījums badmintona sporta attīstībā Rīgas pilsētā ir ļoti augsti vērtējams.

Audzēkņi raksturo treneri Arni Šeferu:

„Trenera Arņa Šefera vadībā, badmintonā trenējos jau 8.gadu. Manuprāt, mani un citu kluba spēlētāju sasniegumi ir viņa neatlaidīgā darba nopelns. Arņa Šefera treniņu process ir daudzveidīgs, kas ir svarīgi, lai audzēkņiem vienmēr būtu interesanti. Trenerim ir nozīmīgi, lai mēs attīstītos ne tikai badmintona laukumā, bet arī būtu gatavi patstāvīgi domāt un rīkoties dažādās dzīves situācijās. Arņa Šefera audzēknis Niks Podosinoviks, 04.10.2015."

„Treneri pazīstu jau 4 gadus, kuros daudz kopīga ir piedzīvots. Piecas darbadienas nedēļā treniņos un bieži vien sestdienās sacensībās viņš ir autoritāte, no kuras mācīties, un kuru respektēt. Treneris ir ļoti prasīgs un jebkuram jaunpienācējam, pirmkārt, iemācīs disciplīnu, otrkārt, liks strādāt ar maksimālu atdevi un, treškārt, kļūs par draugu, ar ko kopā pasmieties. Pēc smagas spēles treneris atnāks, apsēdīsies līdzās un pārrunās gan spēles notikumus un problēmas, gan liks pasmieties un pārrunās privāto dzīvi, ja tas nepieciešams. Viņam ir tik liela un bagātīga pieredze trenera darbā, ka vienmēr spēs sniegt īstajā brīdī tieši to, kas nepieciešams- mirkli klusuma, kvalitatīvu padomu vai izstāstīs kādu smieklīgu atgadījumu. Arņa Šefere audzēkne Klinta Kasarenoka, 02.10.2015."

Nodarbību laikus, cenas  un vietu pie Arņa Šefera iespējams aplūkot šeit:    http://www.badmintonrbs.lv/nodarbibas

 

Izmantotais avots: http://www.badmintonrbs.lv/

 

 

Pieteikties jaunumiem