Babolat_flag

Babolat rada jaunu virsotni badmintona rakešu pasaulē!

badmintona_raketes_2015X- Feel atšķiras no jebkurām citām badmintona raketēm

X- Feel sērijas raketes nav parastas badmintona raketes. Tajā ir iestrādātads tehnoloģijas, kādas nav neviena cita ražotāja modeļos. 2014. gada modeļi ir kļuvuši vēl jaudīgāki un precīzāki kā līdz šim. 

Elastīgāka rakete sitienam dod papildus spēku, bet cietāka rakete uzlabo precizitāti. Līdz šim katram spēlētājam bija jāizvēlas raketes cietība, atkarībā no vēlmēm un spēles stila. Izvēloties papildus, piemēram, spēku, tiek zaudēta precizitāte, un otrādi. Babolat ir nākuši klajā ar risinājumu šai problēmai. X- Feel ir raketes ar divām dažādām cietībām. Vienā virzienā rakete ir elastīgāka, kas dod spēku, bet otrā virzienā tā ir cietāka, lai palielinātu precizitāti un uzlabotu spēli pie tīkla.

Dim lights Embed Embed this video on your site

Šāda sistēma jau ir iestrādāta arī Babolat Satelite sērijas raketēs, taču tas nav vienīgais jaunums X- Feel sērijas raketēm. Šajās raketēs iestrādātas vēl citas tehnoloģijas:

- mazāks stīgu skaits, kas uzlabo šobrīd ļoti aktuālo bumbiņas griezienu;

- tikai 6,8mm biezs kāts, kas uzlabo aerodinamiku un līdz ar to arī sitiena jaudu;

- svarīgākajās vietās, kur stīga savienojas ar raketes rāmi, plastmasiņās, kas veido šo savienojumu, ir iestrādāts metāla pulveris, kas ļauj labāk izjust bumbiņu un stīgot raketi uz lielākiem kilogramiem;

- GT tehnoloģija- volframa sakausējums, kas iestrādāts raketes galvā, uzlabo raketes stabilitāti un izturību pret triecieniem.

X- Feel sērijā ietilpstošās raketes

X- Feel sērija ir viena no 2 Babolat profesionālajām rakešu sērijām. Šajā sērijā ietilpst viscietākās raketes, kas piemērotas spēlētājiem ar jau zināmām iemaņām badmintonā. Šajā sērijā ietilpst 4 modeļi, no kuriem katrs var izvēlēties savam spēles stilam vispiemērotāko. Ar jaunajām X- Feel Power raketēm jau spēlē vieni no labākajiem jaunajiem Latvijas badmintonistiem- Niks Podosinoviks un Andis Bērziņš. Plašākā mērogā mums zināmākais spēlētājs ir lietuvietis Kestutis Navickas, kurš izmanto jauno X- Feel Blast raketi.

 

 

X- Feel MetricFlex

Badmintona rakete X-Feel Blast

 Svars: 88g

Garums: 675mm

Balanss: 290mm

Cietība: ļoti cieta/ultra cieta

Cena: 165€

Badmintona raket X-Feel Power

Svars: 86g

Garums: 675mm

Balanss: 285mm

Cietība: cieta/ļoti cieta

Cena: 160€

Badmintona rakete X- Feel Essential

Svars: 84g

Garums: 675mm

Balanss: 290mm

Cietība: vidēji cieta/cieta

Cena: 155€

Badmintona rakete X- Feel Lite

Svars: 82g

Garums: 675mm

Balanss: 285mm

Cietība: vidēja/vidēji cieta

Cena: 150€

 

Ja vēlies iegādāties vai izmēģināt kādu no jaunajiem modeļiem, gaidīsim Jūs Babolat veikalā Rīgā, Cēsu ielā 31.

 

Pieteikties jaunumiem