Babolat_flag

Somas

[sigplus] Critical error: Image folder is expected to be a relative path w.r.t. the image base folder.

Pure Aero sērija

   

Mugursoma Pure Aero. Ietilpība 26l. Speciāla kabata raketei ar aizsargmateriālu raketes rokturim. Ir speciāls apavu nodalījums un papldus velntilējama kabata drēbēm.

Ar Rafaela Nadala parakstu!

Cena: 55EUR

   

Soma Pure Aero x6. Ietilpība 44l. Speciāls nodalījums no folija, kas pasargā raketi un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu. 

Cena: 65EUR

   

Soma Pure Aero x9. Ietilpība 54l. Speciāls nodalījums no folija, kas pasargā raketi un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu. 

Cena: 75EUR

   

Soma Pure Aero x12. Ietilpība 70l. Divas speciālas kabatas no folija, kas pasargā raketes un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu. 

Ar Rafaela Nadala parakstu!

Cena: 89EUR

Pure Drive sērija

Mugursoma Pure Drive. Ietilpība 26l. Speciāla kabata raketei ar aizsargmateriālu raketes rokturim. Ir speciāls apavu nodalījums un papldus velntilējama kabata drēbēm.

Cena: 55EUR

Soma Pure Drive x6. Ietilpība 44l. Speciāls nodalījums no folija, kas pasargā raketi un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu. 

Cena: 65EUR

Soma Pure Drive x9. Ietilpība 54l. Speciāls nodalījums no folija, kas pasargā raketi un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu. 

Cena: 75EUR

Soma Pure Drive x12. Ietilpība 70l. Divas speciālas kabatas no folija, kas pasargā raketes un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu. 

Cena: 89EUR

Pure Strike sērija

Mugursoma Pure Strike. Ietilpība 25l. Speciāla kabata raketei ar aizsargmateriālu raketes rokturim. Ir speciāls apavu nodalījums un papldus izotermāla kabata dzērieniem.

Cena: 60EUR

 

Soma Pure Strike x6. Ietilpība 45l. Speciāls nodalījums no folija, kas pasargā raketi un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu. 

Cena: 75EUR

 

Soma Pure Strike x9. Ietilpība 55l. Speciāls nodalījums no folija, kas pasargā raketi un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu. 

Cena: 85EUR

 

Soma Pure Strike x12. Ietilpība 71l. Divas speciālas kabatas no folija, kas pasargā raketes un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu. Siksnas automātiski pieregulējas augumam sniedzot maksimālu komforu. Ir speciāla izotermāla kabata dzērieniem.

Cena: 99EUR

Team sērija

Soma team x12. Pieejama sarkanā, spilgti sarkanā, zilā un melnā krāsā. 3 lielās un viena mazā kabata. Speciāls nodalījums raketei no follija, kas pasargā to no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. ietilpība 79l. Var nest uz muguras kā mugursomu.

Cena: 64EUR

{gallery}team_x12{/gallery}

 

Soma team x9. Pieejama sarkanā, zilā un melnā krāsā. 2 lielās un viena mazā kabata. Speciāls nodalījums raketei no follija, kas pasargā to no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ietilpība 63l. Var nest uz muguras kā mugursomu.

Cena: 60EUR

{gallery}team_x9{/gallery}

 

Soma x6. Pieejama sarkanā, spilgti sarkanā, zilā un melnā krasā. 2 lielās un 1 mazā kabata. Ietilpība 47l. Var nest uz muguras kā mugursomu.

Cena: 54EUR

{gallery}team_x6{/gallery}

 

Club sērija

 

 

 

 

Mugursoma. Ietilpība 21l. Speciāla kabata raketei ar aizsargmateriālu raketes rokturim.

Cena: 30EUR

{gallery}club_mugursomas{/gallery}

 

 

Soma x6. 2 lielās un 1 mazā kabata. Ietilpība 40l.

Cena: 37EUR

{gallery}club_x6{/gallery}

 

 

Soma x12. 3 lielās un 1 mazā kabata. Ietilpība 58l.

Cena: 45EUR

{gallery}club_x12{/gallery}

 

Pieteikties jaunumiem